24.2.13

New new new


1|2|3|4|5|6

think - shake head - drink coffee - make

Zmiana na zewnątrz i zmiana wewnątrz. Nowy wygląd bloga to dla mnie też pretekst, aby zmienić nieco jego treść. Już od dawna zastanawiałam się co mogłabym zmienić, poprawić? Przeglądając swoje ulubione blogi zauważyłam, że ładne zdjęcia wnętrz i mody, przeplatają się z postami pokazującymi też kawałek życia prywatnego... Będę więc częściej chwytać za swój aparat i starać się pokazać coś czego nie widzieliśmy jeszcze na pintereście czy innych blogach. Mam nadzieję, że te zmiany przypadną wam do gustu!

Changes from outside and inside. The new look seems to be for me also an excuse to change a bit the blog content. Since quite a while I was thinking about things I could change or improve here? Looking at my favorite blogs I've noticed that pretty photos of interiors and fashion are interspersed with more personal posts. Which means I will be reaching for my camera more often and will try to show you something you haven't already seen on pinterest or some other blogs. I hope you will like these changes!

 Miłego poniedziałku! | Have a nice Monday!

12 comments:

 1. SUUUUPER!
  Ładnie jest, przytulnie.....

  ReplyDelete
 2. Piekny layout Kaam. Mogę spytać czy sama go robiłaś? Ja właśnie siedzę nad zmianami na moim blogu, ale pewnie potrwa to jeszcze kilka dobrych tygodni.

  ReplyDelete
 3. ładnie u Ciebie po remoncie :)

  ReplyDelete
 4. elegancko się zrobiło... bardzo ładnie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. coś tu namieszałam...
   dzisiejszy post w kolorystyce bardzo pasuje do nowego layotu!

   Delete
 5. przepiękna odmiana :))) podoba się baaaaardzo :)

  ReplyDelete
 6. I am loving the new look of your blog, so beautiful!

  ReplyDelete
 7. Love the new look... KAAM nabral swiezego i szykownego oblicza! Berliner life makes you feel better co :) usciski kochana i odwiedzam z zaciekawieniem!

  ReplyDelete
 8. Czekamy, a inspiracje piękne. I odświeżony layout wygląda rewelacyjnie!!!

  ReplyDelete